We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Leaderboard-41354-5


 

 CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
NerdPlayingShow




Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2013

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 7:52 am

Salut Sunt NerdPlayingShow de pe serversi am o rclamate despre xbosdebosx ....acum 2 zile mia-m nodusu si nici nu stiam cum sa-l folosesc stiam doar de x ray si de forcefield si m-am dus la pvp si nici nu mi era activat nimic de la nodus si xbosdebos mi-o dat kick prim mesaju <<scoate nodusu>> am intrat la optiuni si i-am datnodus of apoi am intrat din nou pe server .... si am batut un player dupa care xbosdebos x mi-o dat jail 24 de zile dc??? pt ca am nodus dar defapt nodusu in acel moment imi era scos Sad si acum vreau sa cer unjail si unmute pt ca mi-o dat jail 24 de zile si mute Sad
P.S xbosdebosx nu zic ca nu e un co owner bun doar ca nu asculta playerii si e incapatinat !!! eu nu am nimik in potriva lui da intrebati orice player de pe server sa vedeti cui ii place de el??
Mie personal imi place doar ca r trebui sa asculte un pik mai mult playerii si sa nu exagereze asa mult cu jailu
cu drag NerdPlayingShow!!!
Sus In jos
Vladutz




Mesaje : 8
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/08/2013

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: Re: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 8:15 am

merita unjail as zice eu,are dreptate
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
NerdPlayingShow




Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2013

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: :(   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 9:21 pm

elephant hai ba  boss te rog frumos oricum nustiu cum sa-l folosesc
Sad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: Re: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 11:18 pm

Pe echipa noastra nu o intereseaza ca nu sti sa il folosesti. Simplul fapt ca ai acest ,,Virus" al serverelor de minecraft este ilegal pentru noi. Noi vrem sa avem playeri care joaca corect, Nu nodusari sau altii. Daca voiai sa iti instalezi x-ray era usor si legal. Doar downloadai MOD-ul de pe 'net. Nu trebuia da downloadezi cliente modate cum ar fi nodusul.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
NerdPlayingShow




Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/08/2013

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: Re: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeVin Aug 30, 2013 2:19 am

bine cum ziceti voi daca ma las eu de server se lasa toata factiunea in care sunt eu si inca vre-o 10-20 de playeri pe care iam adus pt ca am aproape tot serveru in scype Razz dar nu vreau sa ajungem la asta asa ca va rog frumos sa imi scoateti jailu sau macar sa mi-l micsorati sau daca nu credetic a mi-am scos nodusu bagati ionel.mazilu3 pe scype si va pun partajare ca sa fiti sigur Wink
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: Re: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitimeMier Sept 04, 2013 2:02 am

Nerd, dupa ce se deschide srv poate mai vedem. Ma mai gandesc.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Continut sponsorizat





CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> Empty
MesajSubiect: Re: CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>   CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>> I_icon_minitime

Sus In jos
 
CErere unjail<<reclamatie xbosdebos>>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Unjail
» reclamatie gold
» Reclamatie GoldSolace
» Reclamatie XBossdebossX
» Reclamatie nevadem

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Reclamatii Staff-
Mergi direct la: