We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

cere builder Leaderboard-41354-5


 

 cere builder

In jos 
AutorMesaj
ovidiu
Vizitator




cere builder Empty
MesajSubiect: cere builder   cere builder I_icon_minitimeMier Mai 07, 2014 10:11 am

Nickname pe server: Ovicraft
Gradul pe care-l doresti: builder
Gradul pe care-l ai: member
Iti place serverul: DA, super tare . E unul dintre cele mai frumoase servere pe care am jucat si din acest motiv nu mam lasat de el cand a fost inchis.
Ai putea dona: Doar in jur de 3 euro, dar doar in cazul in care voi primi grad.
De ce ai vrea sa ai grad mai mare: Imi place serverul la nebunie, si la fel si buildingul. Ma pricep sa costruiesc si as vrea sa o dovedesc si pe acest server, plus ca var prinde bine niste modificari pe la multe warpuri .
Alte comentarii: specific ca am GoldBuilder pe un server(nul dau decat daca am voie ca sa nu fac reclama) si am avut builder pe un server ranked, dar sa dat wipe si  mam lasat de el din mai multe motive.
Sus In jos
ovidiu
Vizitator




cere builder Empty
MesajSubiect: Re: cere builder   cere builder I_icon_minitimeMier Mai 07, 2014 10:14 am

Daca vrea vreun owner sau admin, pot da un test sau pot construi ceva ca sai dovedesc ca ma pricep. Sau pot sal duc pe sv pe care am goldbuilder sa vada ceva ce am facut deja.
Sus In jos
 
cere builder
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cere grad builder
» Cerere Co-Owner
» Cerere Builder
» Cerere grad Builder
» cerere builder fredthehobojoe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: