We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d Leaderboard-41354-5


 

 Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
GeorgeFX08




Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2015

Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d Empty
MesajSubiect: Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d   Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d I_icon_minitimeVin Mai 22, 2015 11:39 am

Sal' bajeti. Cred ca ati inteles toti ca nu se mai redeschide serverul (prea curand). S-ar putea sa ne revina cheful sa-l facem dar nu prea cred... Dragos (Booss007) joaca mai mult CS:GO, joc si eu dar joc mai mult MCSG si PvP in general pe Minecraft.
Am vazut ca mai intra Carbon pe forum (pwp la compresor) asa ca am scris asta ca sa stie toti ce se intampla.
Un coleg de-al lui Dragos are un server hostat, nu e public, o sa vorbesc cu el si poate o sa va dau IP-ul considerand ca acela este serverul. Pana atunci o sa mai lucram noi la el. (nu este sigur, trebuie sa vorbesc cu el) .
Very Happy
Sus In jos
Carbon

Carbon


Mesaje : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013
Varsta : 24
Localizare : Suceava

Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d Empty
MesajSubiect: Re: Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d   Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d I_icon_minitimeSam Mai 30, 2015 2:38 am

Mai verificam din cand in cand.. Cine stie.. Mi-e dor de server Smile. M-am cam lasat de MP de cand s-a inchis..
Sus In jos
GeorgeFX08




Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2015

Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d Empty
MesajSubiect: Re: Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d   Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d I_icon_minitimeSam Mai 30, 2015 8:26 am

Carbon a scris:
Mai verificam din cand in cand.. Cine stie.. Mi-e dor de server Smile. M-am cam lasat de MP de cand s-a inchis..
Poate in vara il redeschidem Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d Empty
MesajSubiect: Re: Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d   Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hey ;) ! ;d;d;d;d;d;d
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Minecraft Romania Server :: Anunturi Oficiale-
Mergi direct la: