We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere builderpro/admin Leaderboard-41354-5


 

 Cerere builderpro/admin

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Cerere builderpro/admin   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 3:17 am

Nickname pe server:ForceMinecraft
Gradul pe care-l doresti:BuilderPRO/admin
Gradul pe care-l ai:player..
Iti place serverul:da.
Ai putea dona: da 5 euro , peste cateva zile
De ce vreau sa am grad mai mare:Pentru ca sunt de aproape o luna pe server si vreau sa fac ordine si intelegere intre playeri , acm numai pot intra chiar in fiecare zi pe server pentru ca mi sa strikat pc-ul cel bun si acum am unul din nisip....dar o sa fac tot posibilul sa fiu activ in continuare
Alte comentarii:Nu
Precizari:No
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere builderpro/admin   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 4:16 am

NU VEI PRIMI NICIODATA ADMIN.
NU ASCULTI ADMINII (eu) .
Sus In jos
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere builderpro/admin   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 4:37 am

Smile) ma esti but , ma tot freci la cap sal chem pe nevanem sa ati faca nuj ce la mc , omu tia zis ca vrea sa se joace mc si sal lasi in pace o sa intre , nu e manager it sa rezolve toate problemele .. Si tu cred ca o sa primesti remove , ai recunoscut pe chat acum pe forum ca miai dat itm .. + ca ai spammat de ai rupt chatu . mai facut bou , copil prost , in toate felurile ..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere builderpro/admin   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 6:09 am

ForceMinecraft a scris:
Smile) ma esti but , ma tot freci la cap sal chem pe nevanem sa ati faca nuj ce la mc , omu tia zis ca vrea sa se joace mc si sal lasi in pace o sa intre , nu e manager it sa rezolve toate problemele .. Si tu cred ca o sa primesti remove , ai recunoscut pe chat acum pe forum ca miai dat itm .. + ca ai spammat de ai rupt chatu . mai facut bou , copil prost , in toate felurile ..
Nu imi e manager.Imi e prieten.Cel putin imi era Evil or Very Mad .
Si in plus,tu m-ai rugat.
EDIT:Apropo,sa iti reamintesc cum ai facut reclama?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Reply   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 8:36 am

Daca poti dona am putea sa iti dam macar Gradul Helper. sau Builder. O sa vorbesc cu aguazng.
CERERE ACCEPTATA



Nevanem [Co-owner] [peste cateva zile ca aguazng are o problema =)]
lol!
Have Fun !
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
LikeAG6




Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/06/2013

Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Cerere grad   Cerere builderpro/admin I_icon_minitimeMier Iun 05, 2013 8:57 am

Nickname pe server: LikeAG6
Gradul pe care-l doresti:Oricare
Gradul pe care-l ai:Member
Iti place serverul:Da..uni admini numi plac..
Ai putea dona:Da
De ce vreau sa am grad mai mare:
Alte comentarii:Imi cer scuze daca am suparat pe cineva cu ceva..si ca am injurat o data pe srv
Precizari:Atat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere builderpro/admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere builderpro/admin   Cerere builderpro/admin I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere builderpro/admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere BuilderPRO
» Cerere BuilderPRO(RobertoAndreas)
» Cerere pentru BuilderPRO
» cerere admin
» Cerere de admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: