We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere grad Builder Leaderboard-41354-5


 

 Cerere grad Builder

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
aLyNW

aLyNW


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/04/2014
Varsta : 35
Localizare : Bucurest, Romania

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeSam Apr 12, 2014 3:29 am

Snap
1 X-Ray am folosit din motive... personale sa zic.. din moment ce nu folosesc pe server aici .. nu prea cred ca e treaba ta sa comentezi..
2 da inteleg.. din pacate gamemode nu este ceea ce imi doresc.. pentru large buildings... dureaza prea mult.. multumesc oricum


Ultima editare efectuata de catre aLyNW in Sam Apr 12, 2014 7:39 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeLun Apr 14, 2014 12:52 am

Bai Bai Bai, dar cum,ce? ce tip de cerere e asta?
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Carbon

Carbon


Mesaje : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013
Varsta : 24
Localizare : Suceava

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeLun Apr 14, 2014 12:59 am

A facut bine cererea la inceput dar a editat-o dupa ce a raspuns PancreasGamingRo. A pus si niste poze cu ce a cobstruit pe alt server si se vedeau coordonatele de la x-ray.
Sus In jos
aLyNW

aLyNW


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/04/2014
Varsta : 35
Localizare : Bucurest, Romania

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeLun Apr 14, 2014 2:32 am

Sincer si fara suparare nu vad unde se incadreaza in cerere folosirea x-ray-ului.. sau poate aveti impresia ca imi era greu sa apas o tasta ca sa opresc coords Smile . In mare parte ma simt dator cu o explicatie.. pe serverul pe care joc sunt in mare parte ...bunicel la pvp.. si binenteles unii copilasi isi gasesc razbunarea prin... stergerea pistoanelor... blocarea spawnerelor si asa mai departe... am nevoie de xray sa pot vedea ce lipseste si unde...cred k toti ati jucat pe cel putin 1 server din cea mai mare comunitate romaneasca de minecraft... si stiti foarte bine ce admin abuz se face... zic asta cu speranta ca o sami dea cineva dreptate Smile . BFT .. oricum.. cererea nu mai e valabia..Nu va imaginati ca fac acum reply ca sa cer reconsiderare.. sub nici o forma... .. ms mult ca ati luat in considerare ..
Bft all
Sus In jos
Carbon

Carbon


Mesaje : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013
Varsta : 24
Localizare : Suceava

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeLun Apr 14, 2014 8:11 am

Eu nu te contrazic. Doar ii explicam lui nevanem ce s-a intamplat...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitimeLun Apr 14, 2014 11:05 am

Cerere Inchisă.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Continut sponsorizat





Cerere grad Builder Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad Builder   Cerere grad Builder I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere grad Builder
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cere grad builder
» Cerere Builder
» cerere builder fredthehobojoe
» Cerere iRampageX!Builder
» Cerere Grad

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: