We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cand se va mai deschide serverul? Leaderboard-41354-5


 

 Cand se va mai deschide serverul?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Herosteve




Mesaje : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/03/2014
Varsta : 21
Localizare : Brasov

Cand se va mai deschide serverul? Empty
MesajSubiect: Cand se va mai deschide serverul?   Cand se va mai deschide serverul? I_icon_minitimeMier Dec 24, 2014 12:46 am

Serverul de minecraft este de o perioada foarte indelungata inchis. Oare se mai deschide serverul? Crying or Very sad
Sus In jos
nutzu

nutzu


Mesaje : 45
Reputatie : 6
Data de inscriere : 05/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Romania,Bacau

Cand se va mai deschide serverul? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se va mai deschide serverul?   Cand se va mai deschide serverul? I_icon_minitimeVin Ian 30, 2015 2:22 am

Cica acum se lucreaza la mape, dar nu prea au timp sa faca mapele deci o sa mai dureze.
Sus In jos
Carbon

Carbon


Mesaje : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013
Varsta : 24
Localizare : Suceava

Cand se va mai deschide serverul? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se va mai deschide serverul?   Cand se va mai deschide serverul? I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 4:34 am

Si eu abia astept sa se deschida... Nu mai gasesc servere asa tari.. De asta m-am cam si lasat de Mc.
Sus In jos
GeorgeFX08




Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2015

Cand se va mai deschide serverul? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se va mai deschide serverul?   Cand se va mai deschide serverul? I_icon_minitimeDum Mar 08, 2015 11:54 am

Salut.
Am tot vazut ca pe forum inca mai comentati Smile)) ceea este ciudat, dar nu am de gand sa va las fara o informatie.
BossGaming08 aici , fostul Smile)) Inca imi amintesc cand aveam nume de boschetar, ma rog.
Stiti doar, am plecat din staff cand m-am certat cu Dragos, Booss007 cunoscut sub numele de DragosBoss29 sau Jr3kT. Ne-am impacat prin intermediul altui server, MCSG, de care multi dintre voi ati auzit. S-au schimbat multe de atunci. Nu ne mai place survival-ul. Ne jucam pe Minecraft numai PvP deobicei. S-ar putea sa se mai redeschida server-ul doar ca nu asa de repede pentru ca nu prea avem timp (mai mult chef) de facut mape, dar o sa incerc sa trag tare (LOL) si sa ma apuc de mape , cu Dragos. Sper ca v-am lamurit..
Peace ^^
P.S.: Inca imi amintesc acum doua veri cand atingeam numarul maxim de playeri (80) zilnic :O
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cand se va mai deschide serverul? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se va mai deschide serverul?   Cand se va mai deschide serverul? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cand se va mai deschide serverul?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Se redeschide serverul!
» Serverul s-a updatat la 1.7.2!
» De ce nu merge serverul?
» O propunere care var schimba serverul !
» ANUNT IMPORTANT 15.09.2013 --- Serverul revine!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Forumul Principal-
Mergi direct la: