We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere grad V.I.P Leaderboard-41354-5


 

 Cerere grad V.I.P

In jos 
AutorMesaj
Badewann
Vizitator




Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 7:13 am

Nickname pe server:Badewannelol
Gradul pe care il doresc:[V.I.P]
Gradul pe care il am:[Membru]
Iti place serverul:Da foarte mult e un server pe care distractia e pe primul loc!
De ce vrei sa ai grad :Daca as avea grad as avea mai multe comenzi si niste comenzi mai folositoare ca /mute care e folositoare cind e o neintelegere pe server...
Alte comentarii:Cel mai tare server e acesta!!!!!!!
Precizari:Nup......
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:36 am

Ignor.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 11:01 pm

In primul rand , nu tu dai ignor xboss =). Eu sincer am acceptat dar trebuie sa vorbesc cu aguazng si cu Booss0007 dar sunt sanse foarte mici ca si ei sa te accepte. Tine minte: aguazng a spus ca nu mai da grade pe gratis dar totusi am sa-l rog.

[Co-Owner] Nevanem lol! 
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Vizitato
Vizitator




Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 11:47 pm

Admin a scris:
In primul rand , nu tu dai ignor xboss =). Eu sincer am acceptat dar trebuie sa vorbesc cu aguazng si cu Booss0007 dar sunt sanse foarte mici ca si ei sa te accepte. Tine minte: aguazng a spus ca nu mai da grade pe gratis dar totusi am sa-l rog.

[Co-Owner] Nevanem lol! 
Nu-l ruga ma,suntem deja prea multi,daca o sa continuam asa o sa fie tot serverul staff o sa se dea iteme toata ziua si sv o sa se duca de rapa -_-
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 11:57 pm

Mda si asta este o chestie...
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Vizitato
Vizitator




Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitimeDum Iun 30, 2013 5:17 am

Admin a scris:
Mda si asta este o chestie...
Imi dati unban pe sv azi?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere grad V.I.P Empty
MesajSubiect: Re: Cerere grad V.I.P   Cerere grad V.I.P I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere grad V.I.P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere builderpro/admin
» Cerere Grad
» Cerere de Grad
» cerere grad
» cerere grad

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: