We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere admin Leaderboard-41354-5


 

 Cerere admin

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Valentin1234

Valentin1234


Mesaje : 27
Reputatie : -3
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 24
Localizare : Iasi

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeMar Apr 29, 2014 5:07 am

Nickname pe server:Luigi
Gradul pe care-l doresti:admin
Gradul pe care-l ai:BuilderPro
Iti place serverul:La maxim
Ai putea dona:Din pacate nu pot
De ce vreau sa am grad mai mare:Pentru a ajuta sv
Alte comentarii:Stiu ca nu prea am avut activitate in ultima saptamana si scz pentru asta (Am avut probleme cu ochii din cauza calculatorului si am luat o mica pauza)
Precizari:Dupa cum am vazut sv a inceput sa fie foarte popular, multi playeri si mam gandit ca poate aveti nv de un admin  Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeMar Apr 29, 2014 7:23 am

Oke... Votez neutru totusi. Nu putem avea tot srv cu admini. Sry, dar te inteleg cu ochii ca si eu am.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Valentin1234

Valentin1234


Mesaje : 27
Reputatie : -3
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 24
Localizare : Iasi

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:45 am

Inteleg dar nu stiu ce vrei sa spui cu "Nu putem avea tot sv cu admini" sunt doar 2 admin
In care andrei_judo intra doar sambata si duminica
Nutzu e un admin bun dar nu poate sa ajute chiar fiecare player de unul singur
Sunt de mult timp pe sv si stii ca sunt de incredere
Chiar imi doresc gradul asta de cand am intrat prima data pe sv  Smile
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 4:42 am

Pancreas,nu ma cert pentru a imi pastra gradul. Plus, nu ai voie sa santajezi adminii (art. 194 C. pen.) 1. Conţinutul legal:
"Constrângerea unei persoane, prin violenţa sau ameninţare, sa dea, sa faca, sa nu faca sau sa sufere ceva, daca fapta este comisa spre a dobândi în mod injust un folos, pentru sine sau penrtu altul, se pedepseşte cu închisoare de la 6 luni la 5 ani.
Când constrângerea consta în ameninţarea cu darea în vileag a unei fapte reale sau imaginare, compromiţatoare pentru persoana ameninţata, pentru soţul acesteia sau pentru o ruda apropiata, pedeapsa este închisoarea de la 2 la 7 ani."


Si nu e adev. chestia aia cu maica-mea... si tu nu ai dreptul sa vb asa cu ma-sa, vb despre **** pe forum nu despre mama mea. Nu am zis prin enutru ca resping , nici accept, ci ca ma gandesc desteptule, ca nu te gandesti oleaca la logica.
Nu ai dreptul sa faci 10000 de cereri pe forum, cum spune REGULAMENTUL PE CARE TU NU CRED CA L-AI CITIT, de lene. da , intr-o perioada stateam Non-Stop pe pc, dar acum mi-am dat seama ca e nesanatos, fiindca iti face creierul varza.
Cerere in curs de aprobare.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Valentin1234

Valentin1234


Mesaje : 27
Reputatie : -3
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 24
Localizare : Iasi

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitimeJoi Mai 08, 2014 11:31 am

Deci ai luat o decizie ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» Cerere de admin
» Cerere admin :D
» Cerere admin
» Cerere Admin | BossGaming08

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: