We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere Co-Owner Leaderboard-41354-5


 

 Cerere Co-Owner

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeVin Mai 31, 2013 2:08 am

Nickname pe server:XBossdebossX
Gradul pe care-l doresti:Co-Owner
Gradul pe care-l ai:Admin
Iti place serverul:DA.
Ai putea dona:Nup.
De ce vreau sa am grad mai mare:Pentru ca nevanem are si nu e corect,eu am Admin exact decand are si nevanem.Si vreau sa ajut serverul si mai mult.In +,si eu fac aceleasi chestii ca nevanem : Fac warp-uri,ajut serverul,dar in aceasta perioada n-am putut intra pt. ca contul meu nu merge.Se blockeaza cand intru,dar merge sa intru cu alte conturi.
Alte comentarii:Nup
Precizari:I LOVE THIS SERVER SO MUCH.
EDIT:Nevanem,NU DA BLOCK.Nu-mi pasa ce spui,NU TU TE OCUPI DE RANK-URI .
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeVin Mai 31, 2013 2:28 am

Nu am dat edit =) Se poate verifica , trebuie sa scrie jos last edited =)
Cerere respinsa. Ai builder pro , sau helper , nu stiu. Stiu ca ai -grad. ***
CERERE RESPINSA. Nu faci acelasi lucruri ca mine. Eu sunt on aproape 12/24 sau chiar mai mult. Nu faci prea multe warpuri ca cica tie lene... Ok scz ca zic asta.. dar...



Nevanem. [Co-Owner]


*** ai -grad pt ca Boos a descoperit ca il hartuiai pe forum pe force si m-ai facut intr-un mare fel...


Nevanem lol!
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Vizitato
Vizitator




Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeVin Mai 31, 2013 3:50 am

Admin a scris:
Nu am dat edit =) Se poate verifica , trebuie sa scrie jos last edited =)
Cerere respinsa. Ai builder pro , sau helper , nu stiu. Stiu ca ai -grad. ***
CERERE RESPINSA. Nu faci acelasi lucruri ca mine. Eu sunt on aproape 12/24 sau chiar mai mult. Nu faci prea multe warpuri ca cica tie lene... Ok scz ca zic asta.. dar...



Nevanem. [Co-Owner]


*** ai -grad pt ca Boos a descoperit ca il hartuiai pe forum pe force si m-ai facut intr-un mare fel...


Nevanem lol!
Il amenintam pt ca MINCINOSU facea reclama.SI INTELEGE CA NU POT INTRA NU IMI MERGE CONTU CE AI CU MINEEEEEEEEEEEEEEE A?TE DAI MARE CA AI CO OWNER NU?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeVin Mai 31, 2013 3:51 am

Admin a scris:
Nu am dat edit =) Se poate verifica , trebuie sa scrie jos last edited =)
Cerere respinsa. Ai builder pro , sau helper , nu stiu. Stiu ca ai -grad. ***
CERERE RESPINSA. Nu faci acelasi lucruri ca mine. Eu sunt on aproape 12/24 sau chiar mai mult. Nu faci prea multe warpuri ca cica tie lene... Ok scz ca zic asta.. dar...



Nevanem. [Co-Owner]


*** ai -grad pt ca Boos a descoperit ca il hartuiai pe forum pe force si m-ai facut intr-un mare fel...


Nevanem lol!
APROPO.N-am zis IN VIATA MEA ca mi-e lene sa fac warp-uri.PARCA N-AVEAM VOIE SA SETAM WARP-URI.SI N-AM PUTUT SA INTRUUUUUUUUUUUUUUUU PT CA NU IMI MERGE CONTU Sad(
Inca ceva.BOU = MASCULUL VACII
Sus In jos
andrei_judo




Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/04/2013

Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Cere Co-Owner de la andrei_judo   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeSam Iun 15, 2013 4:38 am

Nickname pe server:andrei_judo
Gradul pe care-l doresc:Co-Owner
Gradul pe care-l am:Admin
Iti place serverul:DA!Parca am crescut pe el...BEST
Ai putea dona:Nup,poate in viitor.
De ce vreau sa am grad mai mare:Pentru ca Vreau sa ajut serverul cum se poate mai bine,raspunzand de tot ce fac si asumandu mi responsabilitatile pentru faptele mele.
Alte comentarii:Va multumesc daca totusi vedeti asta.
Precizari:Cineva va trebui sa fie admin in locul meu fiindca poate nu voi mai fi eu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeMar Iun 25, 2013 10:51 am

andrei_judo a scris:
Nickname pe server:andrei_judo
Gradul pe care-l doresc:Co-Owner
Gradul pe care-l am:Admin
Iti place serverul:DA!Parca am crescut pe el...BEST
Ai putea dona:Nup,poate in viitor.
De ce vreau sa am grad mai mare:Pentru ca Vreau sa ajut serverul cum se poate mai bine,raspunzand de tot ce fac si asumandu mi responsabilitatile pentru faptele mele.
Alte comentarii:Va multumesc daca totusi vedeti asta.
Precizari:Cineva va trebui sa fie admin in locul meu fiindca poate nu voi mai fi eu.
Baa trebuia sa creezi un nou topic! Thoamne -_-
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitimeSam Sept 07, 2013 12:33 pm

Aici se pare ca unul dintre noi stie sa profite de situatie =)) ala este andrei Very Happy
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Continut sponsorizat





Cerere Co-Owner Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Co-Owner   Cerere Co-Owner I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Co-Owner
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERE V.I.P.
» Cerere Grad
» cerere grd
» Cerere VIP
» cerere VIP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Cerere de Grad-
Mergi direct la: