We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Reclamatie XBossdebossX Leaderboard-41354-5


 

 Reclamatie XBossdebossX

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeJoi Iul 11, 2013 10:41 am

-Salut As dori sa reportez un co-owner care nu isi face treaba.
-Adica am intrat pe server cu bune intentii sa joc,sa vad cum e server si dintr-o data ma trezesc cu un fulger care ma loveste.
-Hm prima data am zis ca na daca stai pe loc te trosneste sa nu fi afk(ceva de genu),dar din pacate nu e asa.
-M-am uitat in chat si scria ''Thou hast been smitten!'' si am aflat ca ma trosnea XBossdeboss nush din ce cauza dar a inceput sa ma faca tigan si ca imi fura torteze sau nu stiu nu prea am inteles prea bine din ce a zis.
-A inceput sa ma injure sa ma faca fraier ca nu il bag in seama si ca nu ii raspund chiar am inceput sa vorbesc in engleza sa vad daca era vreun strain sa ma ajute adica ceilalti nu ma bagau in seama si sa intreb de ce ma trosneste fulgerul.
-I-am dat si ignore dar nu am reusit ca tot ma injura.
-Dupa a inceput sa ma teleporteze intr-un loc de multe ori fara sa ma pot misca sa vad /warps.
-Sper ca Ownerul sa faca ce trebuie nu doresc cearta sau ceva mai urat am dorit sa joc pe server dintr-un motiv nu am putut si m-am simtit destul de ciudat pentru ca e prima data cand mi se intampla sa intru pe un server si un admin sa ma tot omoare.
-La dovezi am poze cu Nickname ingame :_Epsylon_

Reclamatie XBossdebossX M8h1
Reclamatie XBossdebossX 241q
Reclamatie XBossdebossX 2rui
Reclamatie XBossdebossX K4ru
Reclamatie XBossdebossX 8yru
Reclamatie XBossdebossX E7ne
Reclamatie XBossdebossX 40g3
Reclamatie XBossdebossX 0xcl
Reclamatie XBossdebossX Jnlp
Reclamatie XBossdebossX 77ln
Reclamatie XBossdebossX Pth
Reclamatie XBossdebossX Cryf
Reclamatie XBossdebossX Km36
Reclamatie XBossdebossX 2rui
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeVin Iul 12, 2013 5:06 am

Uhh... trb sa vb cu niste ownerii..
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 12:29 am

Aha...Ai pus astea,dar nu ai pus pozele cand ma injuri.Hmm..
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 3:35 am

Imi pare rau sa iti zic dar nu te-am injurat in nici un fel.Nici nu ti-am adresat nici un cuvant obscen ca tu sa vi sa ma injuri si sa ma omori in asa hal.Eu pur si simplu am intrat pe server sa vad cum e si dintr-o data incepi sa ma injuri din nu stiu ce motiv.
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 3:38 am

In aceste poze arata clar ce poate face un rank prea inalt dat la cineva care nu are nici o legatura cu el.
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 3:44 am

As sugera multe lucruri pentru inlaturare sau pedepsire dar nu dau nici un fel de exemple.Las in mainiile superioriilor care cred ca stiu cu ce au de-a face si care stiu cum pot sa rezolve aceasta situatie,sa zic delicata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 8:54 am

Bai fraiere,sa iti zic mai bine _Epsylon_ (tzigan care furi torte din mina) nu te preface ca nu m ai injurat pe serveru ala.Sa nu zic care.
Topic Inchis
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 9:40 am

''Bai fraiere,sa iti zic mai bine _Epsylon_ (tzigan care furi torte din mina) nu te preface ca nu m ai injurat pe serveru ala.Sa nu zic care''.

-Acest exemplu de text este care e ultimul din Reclamatie ''XBossdebossX'' este dovada pura ca e un text foarte ostil care mi se adreseaza mie.
-[i]Deci admin as dori concret si inevitabil sa faceti ceva in privinta acestui individ care sa zic pe romaneste ''se da tare in bascula ca e co-owner si nimeni nu poate sa ii faca nimic'' si isi bate joc.
-Eu personal as face un mic studiu de caz (adica toate incidentele) pentru acest individ care nu stiu cum a primit un rank atat de puternic intr-o zona atat de buna cu multe sanse dezvoltare.
-Serios acum sa zic asa pe nesimtitu (scuzati-mi acest cuvant)
habar nare comenziile da pai sa faca ceva complicat petru server.
-Intr-un mod destul de serios ar trebui sa se faca ceva privinta lui pentru ca acesta poate sa isi bata joc de server sau de orice player nou venit si se poate duce de rapa serveru prin pur si simplu staff sau membri care au fost jegmaniti si batjocoriti de acest individ.(sau a altora)
-Daca voi credeti ca nu e adevarat ce spun inseamna ca nu stiti ce e ala un admin adevarat care sa aibe grija de comunitate si sa nu strice intr-un mod dezastruos fiecare persoana nou venita.
-Imi pare rau ca poate se supara cineva dar am o varsta care zic eu ca nu e la un nivel cu voi si poate nu inteleg noua modalitate de admin care sa isi poata face de cap in privinta unei comunitati destul de fragede in curs de dezvoltare.
-Iar pentru individ ii zic doar atat ''Nu meriti sa fi admin mai mare sau mai mic'' cu aceasta atitudine de cu nasul pe sus si de copil rasfatat.
-Daca as fi in locul adminilor ti-as da demote pentru nu stii sa respectii niste reguli impuse de staff si de superiori.
-Cu toate acestea individul acesta este un tantar care vrea sa suga sangele dar din pacate nu reuseste pentru ca e strivit de o paleta.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 9:46 am

Pai , greu de spus.Nu stiu ce sa fac. Am sa vorbesccu aguazang , dar nu stiu ce sa zic...
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 12:10 pm

Reclamatie XBossdebossX 1rii
Reclamatie XBossdebossX Oi2b

-Dovezi ca aceasta persoana nu ne lasa este o amenintare majora trebuie inlaturata.
-Acum a abuzat si de un alt player de Enderborn.
-Deci nu putem face nimic suntem abuzati de acest admin ne-a luat tot protectia cuferele care aveau 20 de diamante si mai multe lucruri de valoare si mi-a inundat locul de casa va rog politicos face-ti ceva.
-Imi pune lava si apa in inventoriu nu pot sa imi desfasor minatu ma omoara in lava.
-Nu pot sa fac nimic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 12:17 pm

Frumos =))0 Scoate nodusu,se vede coltu sus din dreapta -_-
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeSam Iul 13, 2013 12:21 pm

Nu am nodus daca te referi la radar este un mod pe nume Radar Bro.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 1:35 am

Tot n ai voie.O sa iei ban cand intra Booss007
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 2:19 am

Jail si mute pe degeaba.
-Pentru ca el zice ca am hack nodus.
-Dovada aici ca nu este considerat hack:

'' RadarBro gives you comfort by letting you know where nearby enemies and mobs are.
The radar shows mobs, players, allies, enemies, and entities. You can toggle each icon on and off to focus on only what you are looking for.
You can add players as an Ally or an Enemy, and they will show up on your radar as either green or red respectively.
As you type a player's name to add as an Ally or Enemy, names that match what you are typing based on the players currently in the game will appear to make player entry faster.
You can toggle on and off Auto Rotation and Player Names.
The settings for the radar as well as the Ally/Enemy lists are saved in your Minecraft directory at: .minecraft\mods\RadarBro\
Future/Possible Features:
-Ability to zoom in and out of radar
-Customizable settings for size, colors, etc.
-Height filter - show only entities above or below what you set
-Notifications - for ally/enemy entering view or nearby creepers ''

-Este un radar pentru mobi si playeri ca sunt in apropiere pentru pvp.
-Pentru siguranta si corectitudine.
-Chiar au facut si youtuberi review-uri la acest mod si au zis ca e destul de bun:

AntVenom

ChimneySwift11

GameChap

(nu pot pune linkuri de la video-uri dar puteti intrati pe Radarbro Mod si vedeti acolo review-urile)


-Cata prostie poate avea acest admin incat sa admita ca e un hack si sa imi dea /jai si /mute.
-In plus scorneste minciuni ca sa ma scoata din peisaj.
-Am facut poze si inainte cu acest mod si nu mi-sa zis nimic si acum cand nu mai are ce sa faca ma ataca cu acest ''hack'' ca cica nu am voie cu el si ca e nodus.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 3:14 am

Cat de bolovan sa fii -_- La nodus ai radar,deci tot hack este.Si de cand imi spui tu regulile?
P.S. Ti am furat tortele din mina |Razz|
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 5:20 am

Rei's minimap tot radar.
Zan's Minimap e acelasi cu Rei's minimap si vezi si playeri il consider hack ?
Pe bune?
Pff inseamna ca nu ai o minte dezvoltata incat sa vezi diferentele intre hack si un mod.Si plus nu stiu la ce vrei sa te referi la ''P.S. Ti am furat tortele din mina |Razz|''
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 5:45 am

1.Nu aveti voie decat cu optifine si x-ray,ce nu intelegeti?De parca fac eu regulile -_-
P.S.Nu te mai preface ca nu stii la ce ma refer cand zic Ti-am furat tortele din mina.
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 6:35 am

X-ray = hack deci pass iar modul radar bro sau alte radare sunt allow pe orice server asa ca pass si tie.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 10:58 am

Cenzura, X-Ray este mod , nu hack. In plus nu cred ca e vreo problema cu radarul acela de la rei's minimap si are dreptate ca si eu am avut rei's minimap.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeDum Iul 14, 2013 11:30 pm

Admin a scris:
Cenzura, X-Ray este mod , nu hack. In plus nu cred ca e vreo problema cu radarul acela de la rei's minimap si are dreptate ca si eu am avut rei's minimap.
Nu avem voie ma.Booss a zis decat x-ray facem ce zice el.+ ca cu radaru ala e cheat pt ca vezi toti playerii si mobii unde sunt iar in mc vanilla nu poti face asta.
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeLun Iul 15, 2013 11:01 am

As dori ca acest admin sa ii fie luat adminu (remove).
Este un pericol pentru server este ca o bomba cu ceas care sta sa explodeze si creaza un crater imens iar acel crater este foarte greu de reparat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeLun Iul 15, 2013 11:38 pm

Sunt un pericol doar pt. voi 2.Alta data sa mai tineti minte sa nu va luati de mine .
Topic inchis.Nu mai postati in el.
Sus In jos
Cenzura




Mesaje : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2013

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeMar Iul 16, 2013 11:42 pm

XBossdebossX a scris:
Sunt un pericol doar pt. voi 2.Alta data sa mai tineti minte sa nu va luati de mine .
Topic inchis.Nu mai postati in el.
Da ce esti tu un copil care nu stie sa piarda? Pacat poate acesti admini nu vor sa iti scoata adminu dar zic ca esti pe lista lor neagra deoarece ai avut cred ca destule incidente de comportament care lasa de dorit iar pe celelalte servere nu ai treaba esti un nimeni aici esti owner si trebuie sa te comporti ca atare.Daca tu o sa continui asa iti garantez eu 100 % ca tu nu o sa mai fi admin pe servere care fondatorul are mai mult de 17 sau mai mici care sunt maturi si care fac o dreptate incat nici un admin sa isi bata de joc pe jucatori.
Un incident remove si cautarea altui admin care chiar are grija de server si comunitate nu lauda de sine cu vai eu sunt ownerul si iti dau ban jail mute daca nu faci cum iti zic,gresit daca nu ar fi jucatori tu ai fi un nimic cu tot cu ownerul tau.Asa ca admini aveti grija pe cn faceti admin unu care merita si da dovada de incredere care stie sa vorbeasca sa ajute fiecare om in parte nu sa fie owner sa nu ajute nici un player sa dea mute jail la playeri doar pentru ca pe alte servere era varza si facea ca un copil facut a doua zi si fura orice gasea in cale acest comportament da dovada de copil cu minte ingusta care stie doar sa faca prostii.Deci esti un pericol pentru orice comunitate si nu ai ce cauta pe un server daca comportamentul si filiera ta continua in asa hal.Asa ca reviuzuiti comportamentul "sir" si nu mai fi baiatul mamei de baiat alintat si rasfatat fi matur gandeste inaine sa faci un lucru.Nu strica lucrurile care sunt in dezvoltare mai ales comunitatea server-ului sau a altora.Citat : Ai castigat o lupta nu razboiul.Asa ca ai grija poate ai castigat acum ca poate nu stiu ce strambe ai bagat la fondatori sa nu iti ia adminul.Ps Esti o insulta la adresa serverului si mi ar fi rusine sa stau cu tn pe orice server la ce comportament neadecvat ai.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitimeMier Iul 17, 2013 2:34 am

xbossdebossx , care voi 2? In plus numai eu am dreptul sa dau topic inchis.
In plus cenzura ma face sa ma gandesc din ce in ce mai mult la gradul de pe forum.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Continut sponsorizat





Reclamatie XBossdebossX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie XBossdebossX   Reclamatie XBossdebossX I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie XBossdebossX
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie XBossdebossX
» Reclamatie Tractoristul,Juqao24 De XBossdebossX & nevanem
» Reclamatie Abuz criperboy | Reclamatie mai "speciala" ...
» XBOSSDEBOSSX Citeste!
» PancreasGamingRo(XBossdeBossX) a parasit staff-ul...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Reclamatii Staff-
Mergi direct la: