We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Reclamatie bosdebos Leaderboard-41354-5


 

 Reclamatie bosdebos

In jos 
AutorMesaj
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:13 am

Salut ! sa incepem , bossdeboss mia dat disband la factiune , pentru ca aveam "prea multi membri" asa vreo 92 , ca cica e tot sv in ea , eu am muncit aproape o luna ca factiunea mea sa ajunga asa si vine un idiot sami dea mie disband la factiune ! uitati dovezile
https://2img.net/h/s24.postimg.cc/9pla08sat/2013_07_22_22_08_56_2.png
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:23 am

Ti-ai facut reclamatia cu mana ta =))) Omule,unii playeri vin doar pt. sg,sau pvp iar tu ii bagi in factiunea ta?N-ai vauzt cati playeri bagi?Imi umplii tot chat-ul cu /f show.Asa ca sper sa ne revedem,tu cu member.
Sus In jos
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:25 am

Omule tiam mai zis  , esti bolnav si jalnic , membri aia nu iam fortat sa intre , au intrat ca au vrut ei ! eu doar ai le ziceam sa intre nu ai fortam ! Cum fac si aia de la GoldWinner!
Sus In jos
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:28 am

Si daca vroiau sa se bata la pvp puteau sa iasa din f ! nu ai tinea nimeni cu forta!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:28 am

Nu,nu,nu,doar tu,putin... "toata lumea de pe server dati /f join newgold!!!" "toata lumea de pe server dati /f join newgold!!!!" nimeni nu ii obliga,doar tu Smile) penibil...
Sus In jos
ForceMinecraft




Mesaje : 14
Reputatie : -2
Data de inscriere : 28/05/2013

Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 12:34 am

Smile Wai , aia de la goldWinner nu faceau asa ? Ce ? daca la mine au vrut sa intre mai multi , nu era greu sa dea /f leave daca nu le placea factiunea !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie bosdebos Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie bosdebos   Reclamatie bosdebos I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie bosdebos
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Abuz criperboy | Reclamatie mai "speciala" ...
» Reclamatie XBossdebossX
» Reclamatie XBossdebossX
» Reclamatie nevadem
» Reclamatie HeaDsHoT :@

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Reclamatii Staff-
Mergi direct la: