We love Minecraft Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Minecraft Forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo Leaderboard-41354-5


 

 Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
nutzu

nutzu


Mesaje : 45
Reputatie : 6
Data de inscriere : 05/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Romania,Bacau

Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo   Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo I_icon_minitimeMar Mar 25, 2014 10:29 am

Nush. Eu cred ca , cand ceva nu-ti convine nu tre sa faci atatea crize (fara suparare) pt nimic, adica inainte sa faci o chestie deasta trebuie sa te gandesti la consecintele care le vei aduce asupra ta daca ve-i face asta, mai bine te calmai, acceptai si treceai peste, daca faceai asa macar ramaneai cu co-owner, acum e mai bine? Acum daca ti se scoate ban-ul ramai cu Member. In fine eu votez pentru.
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 203
Reputatie : 7
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 22
Localizare : Bacau

Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo   Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo I_icon_minitimeMier Mar 26, 2014 5:55 am

Bai xboss , sti ca noi suntem prieteni... Dar abia acum mi-am dat seama ce prostie ai facut... Hai ca de certat cu booss e nimic , pt ca tu te certai cu toata pe o vaca de la un nimic, fara suparare... Aratai ca un copil de 3 ani, in plus multi playeri au o parare foooartee rea despre tine. Revenind la subiect, dar sa dia ban la tot srv e deja un fapt care nu se poate ierta... In plus a mai stat si Booss 10 ore sa dea unban la toti ... Votez impotriva.

Scuze xboss... Nu ca sunt impotriva ta , dar actionez tinand cont de lege, fara a face diferentieri. Recunoaste , daca ar fi fost cineva in locul tau si tu ai fi ca mine , nu l-ai lasa...
Eu unul am sa mai intreb playerii daca sa ai unban dar ma indoiesc ca o sa ai...

Apropo, pentru ca ai ban pe server ai si pe forum, deoarece asa mis e pare normal. Sorry.
Cerere Respinsa.Topic Inchis.


T.C.
Sus In jos
https://wlmc-romania.4umer.com
Continut sponsorizat





Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo   Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere UnBanIP XBossdebossX | PancreasGamingRo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Continuare | Cerere unbanIP PancreasGamingRo - XBossdebossX
» Reclamatie XBossdebossX
» XBOSSDEBOSSX Citeste!
» Reclamatie XBossdebossX
» PancreasGamingRo(XBossdeBossX) a parasit staff-ul...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We love Minecraft Romania :: Forumul Principal-
Mergi direct la: